اخبار

استانبول میزبان فینال لیگ قهرمانان اروپا شد/ برگزاری فینال لیگ قهرمانان اروپا در فصل آینده

استانبول میزبان شد/ برگزاری فینال لیگ قهرمانان اروپا در فصل آینده

بالاخره پس از کشمکش های فروان استانبول میزبان فینال لیگ قهرمانان اروپا در فصل آینده شد. و فینال این پیکارها ۸ خرداد سال آینده در شهر استانبول برگزار خواهد شد.بر اساس برنامه اعلام شده از سوی یوفا مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا از ۲۹ مهر امسال و فینال نیز ۸ خرداد سال ۱۴۰۰ در شهر استانبول برگزار می‌شود.

همانطور که می دانید شیوع ویروس کرونا طی سه ماه گذشته کلیه فعالیتهای اقتصادی- اجتماعی – فرهنگی و حتی ورزشی را تحت الشعاع قرار داد بطوری که تمامی رقابت‌های فوتبال در سراسردنیا تعطیل شد و بحث میزبانی فینال لیگ قهرمانان اروپا در فصل آینده بسیار داغ شد.

پیش از این استانبول میزبان فینال لیگ قهرمانان اروپا در فصل جاری بود که به دلیل شیوع ویروس کرونا این پیکارها قرار است به صورت متمرکز در کشور پرتغال برگزار شود.

تغییر تاریخ برگزاری فینال لیگ قهرمانان اروپا

به گزارش مرکز خدمات ترکیه TSC از چندی پیش گزینه‌هایی پیش‌روی یوفا برای تعیین تکلیف لیگ قهرمانان اروپا قرار گرفت. و بر اساس آخرین اخبار یوفا (اتحادیه فوتبال اروپا) در نظر داشت مسابقات باشگاهی خود شامل لیگ قهرمانان و لیگ اروپا را تا پایان ماه آگوست به اتمام برساند. این در شرایطی است که از دو تاریخ ۲۶ و ۲۹ آگوست (۵ و ۸ شهریور) به عنوان تاریخ احتمالی برگزاری فینال این مسابقات نامبرده شده بود که ظاهرا تغییر کرد.

به گزارش آخرین اخبار ارسالی اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) برنامه فصل آینده لیگ قهرمانان را اعلام کرد که براساس آن فینال این پیکارها ۸ خرداد سال آینده در شهر استانبول برگزار خواهد شد.بر اساس برنامه اعلام شده از سوی یوفا مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا از ۲۹ مهر امسال و فینال نیز ۸ خرداد سال ۱۴۰۰ در شهر استانبول برگزار می‌شود.

این در حالی است که علیرغم گزینه های یوفا برای میزبانی فینال ،در سال 2019 قرار بود فینال مسابقات لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه المپیک آتاترک در استانبول ترکیه برگزار شود .

به گزارش خبرنگار ما مقام‌های دولتی و طرفداران فوتبال ترکیه پیشتر اعلام کردند شهر استانبول به دلیل موفقیت در مبارزه با شیوع ویروس کرونا میزبان مناسبی برای دیدار فینال لیگ قهرمانان اروپا خواهد بود. وزیر ورزش ترکیه نیز تاکید کرده بود تردیدی ندارم که دیدار فینال لیگ قهرمانان اروپا در بهترین شرایط به میزبانی استانبول برگزار خواهد شد. .

گفتنی است در بازی های لیگ اروپا گالاتاسارای از ترکیه نیزبازی های خوبی را با پاریسن ژرمن و رئال مادرید انجام داد .

در پایان اگر مایل به دریافت مشاوره در خصوص خرید ملک در ترکیه -ثبت رسمی و قانونی ازدواج در ترکیه – طلاق- اقامت دائم و موقت- ثبت شرکت در ترکیه و مهاجرت-و کسب و کار و سرمایه گذاری هستید می توانید با مرکز خدمات ترکیه TSC سوالات خود را از طریق واتساپ با کارشناسان ما مطرح نمایید و پاسخ لازم را در اسرع وقت دریافت نمایید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا