مقالات

افتتاح حساب در بانک های ترکیه

با وجود تحریم های اعمال شده علیه ایران امکان تبادلات مالی بین المللی از ایران میسر نیست. لذا افراد زیادی برای برطرف کردن این مشکل، کشور ترکیه را برای افتتاح حساب اقدام می کنند. افتتاح حساب در بانک های ترکیه ازاین رو حائز اهمیت است. به همین خاطر در خصوص دو بانک زراعت وایش توضیحاتی را ارائه خواهیم داد.

زراعت بانک

یکی از قدیمی ترین بانک ها در ترکیه زراعت بانک است. همان گونه که از نام این شرکت پیداست، این بانک در زمینه توسعه صنعت کشاورزی نقش عمده ای دارد. زراعت بانک در کشورهایی از جمله: انگلیس، عراق، قبرس، عربستان و یونان دارای شعبه می باشد.

خدمات این بانک عبارت است از: انتقال ارز خارجی، ارائه انواع مختلف وام، انتقال سریع پول و…

افتتاح حساب در ترکیه

مزایای افتتاح حساب در ترکیه – زراعت بانک

با افتتاح حساب امکان دریافت وجه از کشورهای دیگر بطور مستقیم وجود دارد. می توان ویزا کارت و یا مستر کارت نیز دریافت کرد. از طریق سیستم بانکداری اینترنتی نیز می توان بسیاری از امور بانکی را انجام داد. امکان افتتاح حساب و دریافت سود نیز وجود دارد. افتتاح حساب در ترکیه در زراعت بانک برای ایرانیان با داشتن پاسپورت امکان پذیر است.

ایش بانک ترکیه

این بانک نیز در برخی کشورهای دیگر از جمله: مصر، بحرین، چین،عراق، انگلیس دارای شعبه می باشد. این بانک خدمات متفاوتی نیز را به مشتریان خود ارائه می دهد. البته باید در نظر داشت که افتتاح حساب در بانک های ترکیه برای ایرانیان در تمامی بانک ها امکان پذیر نیست. در ایش بانک برای افرادی که شهروندی ندارند افتتاح حساب انجام نمی شود.

در این میان زراعت بانک با امکانی که برای افتتاح حساب برای ایرانیان بوجود آورده است می تواند انتخاب خوب و مناسبی باشد. در خصوص افتتاح حساب می توانید با کارشناسان مجرب مرکز خدمات ترکیهTSC در ارتباط باشید. تا اطلاعاتی دقیق در این رابطه را کسب نمائید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا