مقالات

بهترین مناطق استانبول

امروزه با توجه به افزایش مهاجرت افراد به ترکیه و به خصوص شهر استانبول بهتر است که در خصوص مناطق خوب این شهر اطلاعات بیشتری داشته باشیم. لذا در ادامه به بررسی اجمالی در خصوص بهترین مناطق استانبول می پردازیم.

بهترین مناطق استانبول

منطقه ببک لوکس ترین منطقه در استانبول

ببک جزء یکی از بهترین مناطق استانبول تلقی می شود. قسمت اروپایی شهر استانبول از آب و هوای خیلی خوبی برخوردار است. اطراف ببک محله های مختلفی از جمله: آرناووتوکوی، اتیلر، رومی قرار دارند. خانه ای که در این منطقه اجاره می کنید، دارای چشم انداز بسیار خوبی می باشد. یکی از بهترین دانشگاه های استانبول در این منطقه واقع شده است. رستوران و کافه های بسیاری نیز در این منطقه وجود دارد.نکته ی قابل توجه امنیت بسیار بالای این منطقه است.

منطقه سلطان احمد

سلطان احمد یکی از قدیمی ترین و بهترین مناطق استانبول است. این منطقه تمامی امکانات از قبیل مراکز خرید، مراکز تفریحی، سینما و … را داراست. نکته قابل توجه این است که اکثر ساختمان های این منطقه ضد زلزله می باشد. این منطقه در کنار دریای مرمر واقع شده است. آب وهوای بسیار دلپذیری را می توان در این منطقه شاهد بود.

منطقه کادیکوی

این محله یکی از قدیمی ترین مناطق در استانبول می باشد. ساختمان های جدیدی نیز در این منطقه در حال ساخت می باشند.بازار هایی که در این منطقه برگزار می شوند بسیار پر طرفدار می باشد.

منطقه بی اغلو

شهر دیدنی استانبول توسط رود بسفر به دو قسمت آسیایی واروپایی تقسیم شده است. منطقه بی اغلو در بخش اروپایی واقع شده است. این منطقه دارای امکانت بسیاری نیز می باشد. یکی از بهترین مناطق استانبول این منطقه ی زیبا به شمار می آید.

افرادی که قصد خرید ملک در ترکیه دارند بهتر است که در خصوص مناطق مختلف شهر استانبول تحقیقاتی را انجام دهند. در این خصوص نیز می توانند با مرکز خدمات ترکیه در ارتباط باشند تا با کارشناسان مجرب این مرکز مشورت کرده و بهترین تصمیم را اتخاذ نمایند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا