مقالات

تاسیس رستوران درترکیه

امروزه با توجه به شیوع ویروس کرونا در سراسر جهان شمار زیادی از کسب و کار ها با مشکلات عدیده ای مواجه شده اند. یکی از این کسب و کارها رستوران و کافه می باشد. حال به دلیل شروع واکسیناسیون می توان امید آن را داشت که این دسته از فعالیت با رونقی همچون سابق مواجه خواهدشد. ترکیه یکی از کشورهایی است که بسیار زیاد مورد توجه افراد برای مهاجرت می باشد. به همین خاطر در ادامه در خصوص نکاتی مهم و کلیدی تاسیس رستوران در ترکیه اطلاعاتی را در اختیار خواهیم گذاشت.

رستوران در ترکیه

تاسیس رستوران از آن دسته از مشاغل است که بسیار مورد استقبال افراد قرار دارد. در کشوری مانند ترکیه نیز این کار می تواند سودآوری خاص خود را داشته باشد. حال باید به مکان رستوران، تنوع و کیفیت غذا نیز توجه ویژه ای داشت.

برای تاسیس رستوران در ترکیه در وهله ی اول باید اقدام به ثبت شرکت کرد، سپس مکان مورد نظر را تعیین کرد و متناسب با آن مکان برای اخذ مجوزات لازم اقدام کرد.

نوع شرکت برای تاسیس رستوران در ترکیه بهتر است که شرکت با مسئولیت محدود باشد.

تاسیس رستوران درترکیه

نکات مهم در تاسیس رستوران درترکیه

  • در مکان مورد نظر باید تمامی نکات بهداشتی رعایت شود.
  • تمامی قوانین مرتبط با مواد غذائی، پروانه ی کسب،برچسب های لازم مواد غذائی و… رعایت شود.
  • باید در نظر داشت که 20% از درآمد ماهانه به مالیات مختص است.

با تاسیس رستوران در ترکیه می توان برای دریافت اقامت خود نیز اقدام کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص تاسیس شرکت و تاسیس رستوران در ترکیه می توانید با کارشناسان مرکز خدمات ترکیه TSC در ارتباط باشید، تا به بهترین شکل راهنمایی های دقیقی را دریافت نمائید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا