مقالات

شهرهای مهاجر پذیر ترکیه

امروزه با توجه به افزایش میزان مهاجرت به ترکیه قصد داریم تا در خصوص شهرهای مهاجر پذیر ترکیه به اختصار توضیحاتی را ارائه خواهیم داد. افراد به قصد اخذ اقامت، اقامت تحصیلی، اقامت کاری، اخذ شهروندی ترکیه، خرید ملک، سرمایه گذاری در ترکیه و… به این کشور سفر می کنند.

استانبول

از شهرهای مهاجرپذیر ترکیه می توان به استانبول اشاره داشت. شهر استانبول یکی از شهرهای پرطرفدار برای زندگی است. شهر استانبول از لحاظ اقتصادی و فرهنگی در رده ی اول قرار دارد. با این تفاسیر از لحاظ شرایط کاری می تواند انتخاب بسیار مناسبی نیز باشد. این شهر با توجه به وسعتی که دارد نیز مکانی مناسب برای سرمایه گذاری است. طبق آمار در سال 2020 حدود 65 درصد از میزان مهاجرت مختص مهاجرت به استانبول بوده است.

شهرهای مهاجر پذیر ترکیه

آنکارا

با اینکه آنکارا پایتخت کشور ترکیه است، اما رده اول در خصوص شهرهای مهاجرت پذیر ترکیه مختص استانبول است. شهر آنکارا حدود 30 درصد از میزان مهاجرت را به خود اختصاص داده است. دو شهر آنکارا و آنتالیا به دلیل موقعیت های گردشگری و تفریحی که دارند بسیار مورد استقبال قرار می گیرند.

در ادامه در لیست شهرهای مهاجر پذیر ترکیه می توان به شهرهای بورسا و ازمیر اشاره داشت.

در این میان افراد، شهر استانبول را به دلیل شرایط کاری، زندگی، پیشرفت اقتصادی روز افزون، آب وهوا و… در اولویت انتخاب خود قرار می دهند.

پیشنهاد آخر

در خصوص تمامی مراحل و قوانین در خصوص اقامت ترکیه می توانید با کارشناسان مرکز خدمات ترکیهTSC در ارتباط باشید، تا به بهترین شکل راهنمایی جامعی را دریافت نمائید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا