مقالات

معرفی منطقه ببک

امروزه مهاجرت به ترکیه بطور چشمگیری افزایش یافته است. استانبول با آنکه پایتخت ترکیه نیست، اما پیشرفت چشمگیر اقتصادی اش باعث شده است که به یکی از شهرهای مهم این کشور تبدیل گشته است. شهر استانبول به نسبت شهرهای دیگر پذیرای تعداد بیشتری مهاجر است. یکی از بهترین مناطق استانبول برای زندگی منطقه ببک است. به همین دلیل در ادامه به معرفی منطقه ببک خواهیم پرداخت.

تاریخچه منطقه ببک

کلمه ببک به معنای کودک است. این نامگذاری به این خاطر است که در کنار تنگه بسفر واقع شده است. معرفی ببک از آنجایی اهمیت دارد که مورد توجه بسیاری از افراد برای ادامه زندگی می باشد. این منطقه یکی از قدیمی ترین مناطق استانبول است. با حضور در این منطقه می توان چشم اندازی خاص از تنگه ی بسفر را شاهد بود.

معرفی منطقه ببک

منطقه ببک در قسمت اروپایی استانبول واقع شده است. کنسولگری کشور مصر نیز در این منطقه واقع شده است. در روزهای تعطیل این منطقه شلوغ تر از روزهای دیگر می شود. افراد زیادی نیز برای تفریح به آنجا می روند. یکی از پارک های مهم شهر استانبول نیز در این منطقه واقع شده است. مساحت این پارک حدود8800 متر مربع است. در این منطقه کافه و رستوران های بسیار خوبی نیز واقع شده است. منطقه ببک به مناطق اورتاکوی، اتیلر، بشیکتاش، روملی حصار، آرناووتکوی دسترسی خوبی نیز دارد.

نکته ی بسیار مهم در این خصوص امنیت بسیار بالای این منطقه است. برای همین است که این منطقه انتخاب بسیاری از افراد برای زندگی و همچنین خرید ملک است.

معرفی منطقه ببک به دلیل موقعیتی که دارد، دارای بهترین مراکز رفاهی، تفریحی و …. می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مراحل خرید ملک در ترکیه جهت اخذ شهروندی و اطلاع از قوانین به روز می توان با کارشناسان مرکز خدمات ترکیه TSC در ارتباط بود. تا راهنمایی های دقیقی را دریافت کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا