مقالات

منطقه اسنلر

استانبول با پیشرفت چشمگیر خود در سالهای اخیر تبدیل به یک قطب اقتصادی گشته است. از این رو افراد زیادی در صددند تا در استانبول زندگی کنند. حال در این میان تقاضای ایرانیان نیز برای ادامه ی زندگی در استانبول و خرید ملک به شدت افزایش یافته است. حال به دلیل استقبال افراد برای خرید ملک در ترکیه بهتر است که مناطق مختلف استانبول را بهتر شناخت. در ادامه در خصوص یکی از مناطق استانبول، منطقه اسنلر توضیحاتی را ارائه خواهیم داد.

معرفی منطقه اسنلر

این منطقه دارای 18 محله است. این منطقه به نسبت منطقه مسکونی است تا یک منطقه صنعتی. اسنلر در قسمت اروپایی استانبول واقع شده است. این منطقه محلی مناسب برای گردش نیست، زیرا اماکن تفریحی زیادی در این محدوده به چشم نمی خورد. منطقه اسنلر در میان مناطق دیگر استانبول به نسبت برای خرید ملک دارای قیمت پائین تری می باشد.

منطقه اسنلر

نقاط دیدنی اسنلر

از مکان هایی که می توان برای بازدید اشاره کرد، عبارتست از: کتابخانه دیجیتال، قصر تاریخی هونکار، چشمه آتیشالانی، مسجد سلطان احمد و…

این منطقه دارای وسایل حمل ونقل عمومی مناسب و خوبی نیز می باشد. از این رو دسترسی خوبی نیزبه بسیاری از مکان ها دارد. متروبوس در این محدوده تردد ندارد. تعدادی مراکز خرید نیز در این محدوده به چشم می خورد. امرزوه در این منطقه شاهد ساخت و ساز بسیار زیادی هستیم که این امر به دلیل تقاضای بالای افراد است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مناطق استانبول و خرید ملک در ترکیه می توانید با کارشناسان مرکز خدمات ترکیه TSCدر ارتباط باشید تا به بهترین شکل راهنمایی دقیق کسب نمائید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا