مقالات

شبکه های اجتماعی و یادگیری زبان انگلیسی

 

راه های ارتباطی با مرکز خدمات ترکیه در استانبول جهت مشاوره و ثبت نام دوره ها :
905537154401+ :(Tel(WhatsApp
902122124401+ :(Tel(Office
Address: Cumhuriyet Mah,Halaskergazi Cd,Koza Apt,kat3 şişli. İstanbul

 

زبان ذاتا پدیده‌ای اجتماعی است، بنابراین یاد گرفتن آن به‌صورت اجتماعی تاثیرات فراوانی دارد. هدف نهایی یادگیری زبان توانایی ارتباط برقرار کردن موثر با دیگران است.

تاثیر شبکه های اجتماعی بر یادگیری زبان انگلیسی امری است که باتوجه به گسترش چشمگیر فضای مجازی و راه یافتن شبکه های اجتماعی به زندگی ما و تبدیل شدن آن به بخش غیرقابل انکار از صرف زمان افراد ،به شدت احساس می شود.بنابراین تعجبی ندارد که شبکه های اجتماعی به ابزاری قدرتمند برای یادگیری و تقویت زبان انگلیسی تبدیل شوند . برخی از این شبکه های اجتماعی برای کسب و کار و برخی دیگر برای مقاصد دوستانه مناسب هستند و همه ی ما از آنها استفاده کنیم .

احاطه کردن خود با زبان انگلیسی یک روش خوب و کاربردی برای بروز نگه داشتن زبان انگلیسی تان ، چه در قالب لغات و چه ساختارهای گرامری زبان انگلیسی است و همچنین یک راه ساده برای تمرین در جهت رسیدن به سطح دانش قابل قبول در زبان انگلیسی می باشد.

همچنین شبکه های اجتماعی برای علاقه مندان به لغت شناسی جای ایده آلی است که محیطی غنی برای تجربه، توسعه و دستکاری در زبان فراهم کرده است.

شبکه های اجتماعی برای بروز ماندن در زمینه لغات جدید هم بسیار مفید است. کافیست به مکالمات شبکه های اجتماعی دقت کنید تا لغات جدیدی که رایج میشوند یا معانی جدید برای لغات موجود را ببینید. شاید هم خودتان لغتی بسازید و سعی کنید رایجش کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا