مقالات

یادگیری همزمان دو زبان

 

راه های ارتباطی با مرکز خدمات ترکیه در استانبول جهت مشاوره و ثبت نام دوره ها :
905537154401+ :(Tel(WhatsApp
902122124401+ :(Tel(Office
Address: Cumhuriyet Mah,Halaskergazi Cd,Koza Apt,kat3 şişli. İstanbul

 

هیچ چیزی بهتر از صحبت به دو زبان خارجی نمی تواند در فرآیند یادگیری زبان شما تاثیر مثبت بگذارد. یادگیری همزمان دو زبان گوناگون ذهن شما به سمت مسیری کاملا جدید و متفاوت سوق می دهد.

اگر یادگیری یک زبان می تواند شما را در همه چیز بهتر کند و شما را به فردی با انکار انعطاف پذیر بدل کند، همین اثر به طور دو برابر برای یادگیری همزمان دو زبان وجود خواهد داشت و به طور کلی سطح زندگی شما را افزایش خواهد داد. بنابراین، یادگیری همزمان دو زبان مختلف به مانند یک شمشیر دو لبه است.

همچنین مدیریت زمان و فعالیت های شما در طول روز نیز متناسب با فرآیند یادگیری دو زبان مختلف به طور همزمان تغییر خواهد کرد و به سمت پویایی  بیشتری رانده خواهید شد. بنابراین یادگیری مهارت های مختلف زبان های مختلف به امری ساده و مهیج برای شما تبدیل خواهد شد.

اگر با برنامه، هدف و توصیه هایی معین به یادگیری همزمان دو زبان گوناگون بپردازید، به ظرفیت هایی از ذهن خود پی خواهید برد که هیچ وقت به وجود آنها درون خود ایمان نداشته اید. اگر این فرآیند را با برنامه ریزی قبلی آغاز نمایید، نه تنها دچار گیج شدگی و مشکل نخواهید شد، بلکه یادگیری همزمان دو زبان را روشی معجزه آسا خواهید دانست و این به یکی از بهترین تجربه های زندگی تان بدل خواهد شد.

کارهایی که باید برای یادگیری دو زبان در آن واحد انجام داد:

  • عجله‌ نکنید
  • برای زمانتان برنامه ریزی کنید
  • هر روز تمرین کنید
  • اگر ممکن است دو زبان متفاوت انتخاب کنید
  • صحبت کنید، صحبت کنید، صحبت کنید

برای یادگیری همزمان زبان انگلیسی و زبان ترکی استانبولی در کوتاهترین زمان ممکن، با مرکز خدمات ترکیه (TSC) در ارتباط باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا