خدمات بانکی

افتتاح حساب بانکی

از آنجایی که هر شخص به هنگام ورود به هر کشوری می بایست ارز با خود به همراه داشته باشد بهتر است برای جلوگیری از بسیاری خطرات از جمله سرقت و یا از دست دادن حجمی از اسکناس،حساب بانکی افتتاح کند.

افتتاح حساب می تواند بدون اینکه در نوع اقامت مسافران تاثیر منفی داشته باشد بسیار راهگشا باشد. چرا که دیگر مجبور نیستید پول زیادی را با خود حمل کنید.

البته که باز کردن حساب و نوع ان به گونه ای نیست که هرشخص در بدو ورود به کشور مقصد شخصا آن را انجام دهد.به همین منظور شما می توانید برای ورود به کشور ترکیه با مشاوران و کارشناسان مجرب مرکز خدمات ترکیه TSC از طریق واتس آپ ارتباط بر قرار نموده و از جزییات افتتاح حساب اطلاعات لازم را کسب نمایید.

گفتنی است کلیه افراد خارجی بالای ۱۸ سال امکان افتتاح حساب بانکی و استفاده از خدمات بانکی را دارند.( برای افراد زیر ۱۸ سال حضور والدین الزامی میباشد )

برای این که شخص حقیقی و یا حقوقی و یا حتی شرکت های خارجی بتوانند نسبت به افتتاح حساب در بانک های ترکیه اقدام نمایند بدون این که اقامت داشته باشند می توانند درخواست خود را ارایه دهند.

با داشتن حساب در بانک های ترکیه شما می توانید مستر کارت و یا ویزا کارت به نام و مشخصات خودتان دریافت نمایید. همچنین می توانید از کشورهای دیگر اروپایی به طور مستقیم پول دریافت کنید و یا پول ارسال نمایید.

شما می توانید هم حساب یورو هم دلار و هم لیر در یک زمان واحد افتتاح نمایید. البته خاطر نشان می کنیم که سود بانکی برای حساب های مختلف یکسان نمی باشد .

برای مدیریت حساب خود نیازی به این که در ترکیه اقامت داشته باشید وجود ندارد و شما می توانید از طریق بانکداری اینترنتی نسبت به مدیریت حساب خود اقدام نمایید.

برای افتتاح حساب شرکت ها در ترکیه نیازی به حضور تمام اعضای شرکت نمی باشد بلکه مدیر مسئول شرکت که از سمت بقیه شرکاء حق امضاء دارد می تواند به عنوان نماینده شرکت افتتاح حساب کند.

مدارک شرکتی که در بانک لازم خواهید داشت عبارتند از: کلیه مدارک مربوط به اساسنامه شرکت، مدارک مربوط به عضویت اتاق بازرگانی ترکیه ، روزنامه ها و مدارک تاسیس شرکت در ترکیه ، اسناد فعالیت شرکت در ترکیه ،مدرک تحصیلی لیسانس برای نماینده شرکت.

لازم به ذکر است که شرکت ها با افتتاح حساب اینترنتی می توانند تمام کارهای مربوط به حساب شرکت خود در ترکیه را از طریق اینترنت انجام دهید .برای کسب اطلاعات بیشتر شما می توانید همین الان با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

دکمه بازگشت به بالا