کسب و کار

این روزها از ایرانی ها گرفته تا دیگر ملیتها قصد مهاجرت به ترکیه را دارند وبدنبال راهی برای کسب و کار هستند . لازم بذکر است که کشور ترکیه هم همانند دیگر کشور ها قوانین خاص خودش را دارد.

بنابر این برای شروع هر نوع کسب و کار کوچک یا بزرگ در ترکیه شما نیاز به مشاورینی آگاه ، امین و با تجربه دارید تا قبل از اقدام به شروع فعالیت، آنالیز دقیقی از فعالیت مورد نظر شما از قبیل برآورد هزینه شروع کار ،هزینه کار در یکسال، سود تقریبی در یکسال، مصرف کار در یکسال ( بیمه،انواع، مالیات، هزینه های پنهان شرکت ) برنامه بازار یابی حرفه شما، قوانین و یا محدودیتهای حرفه مورد نظر ، در صورت امکان تشویقی ها و معافیت های حرفه شما و…. به شما ارائه کند.

برای دریافت اطلاعات لازم همین الان می توانید از طریق واتس آپ با مشاوران خبره مرکز خدمات TSC ارتباط بر قرار نمایید.

این در حالی است که دو راه برای دریافت اجازه کار در کشور ترکیه وجود دارد ، اخذ اجازه کار ترکیه به عنوان کارمند و اخذ اجازه کار ترکیه به عنوان کارفرما.

دریافت اجازه کار در ترکیه

در روش اول اقدام از طریق یک کارفرما که شما را در وزارت کار و امور اجتماعی این کشور تایید کند یا اقدام مستقیم از طریق سفارت یا کنسولگری کشور ترکیه می باشد که این پروسه معمولا ۳۰ روز زمان می برد .

در صورت اجازه برای کار در ترکیه بر طبق قوانین کشور ترکیه ، شما با کارفرمای مشخص برای یک حرفه ی خاص در مکان معینی مشغول به کار می شوید . بعد از گذشت یکسال در صورت توافق طرفین این اجازه کار قابل تمدید تا دو سال دیگر می باشد .

فرد جهت تمدید اجازه کار در کشور ترکیه بایستی حداقل ۶۰ روز قبل از اتمام مجوز خویش جهت تمدید مجدد آن اقدام نماید .

توجه فرمایید، تخصص و درامد زایی شما برای شرکت ترکیه ای باید در حدی باشد که شرکت اقدام به دریافت اجازه کار برای شما نماید. بر اساس قوانین وزارت کار هر شرکت در ازای استخدام هر کارمند خارجی باید بیمه ۵ کارمند ترک را بپردازد .د

در این راستا مرکز خدمات ترکیه TSC در این بخش نسبت به سایر شرکت ها، منحصر به فرد است. زیرا کلیه امور از ترجمه رسمی مدارک اولیه با مهر و امضا رسمی دارالترجمه، تا مشاوره های لازم و بررسی بازار کسب و کار مورد نظر شما را انجام داده.

همه این موارد زیر نظر مشاوران دارای درجه دکتری از دانشگاه های ترکیه در رشته مدیریت بازرگانی انجام می گیرد. و برای تأسیس شرکت و افتتاح حساب های بانکی از مشاوران مالی (حسابرس قانونی) خود موسسه استفاده نموده. از تجارب کارشناسانی که سالیان سال در امور بانکی و تبادلات بین المللی ارز، خبره هستند، استفاده می کند.

همچنین خدمات شایان توجهی مانند اختصاص آدرس رسمی دفتر کار برای شرکت جدید التأسیس و استخدام مشاور مالی را ارائه می کند برای اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.

دکمه بازگشت به بالا