اخبارمقالات

متقاضیان خرید ملک در ترکیه در سال 2020/ کارت ملی برای خرید ملک در ترکیه الزامی می شود

در حال حاضر موج خرید ملک در ترکیه به ویژه استانبول رو به افزایش است. و شاید بتوان گفت اصلی ترین گزینه برای سرمایه گذاری در این کشور محسوب می شود.
همانطور که قبلا هم به آن پرداختیم، شهر استانبول بدلیل جذابیت های بی نظیرش همچنان گزینه اول متقاضیان از سراسر دنیا به ویژه ایرانیان برای خرید ملک در ترکیه و اخذ اقامت ترکیه است. و یادآور می شود این شهر یکی از پر طرفدارترین شهر های ترکیه است .


نکات مهم قبل از خرید ملک در ترکیه

به گزارش مرکز خدمات ترکیه TSCبرای خرید ملک در ترکیه همانند دیگر کشور ها ابتدا می بایست پس از بازدید ملک مورد نظر ،از جعلی نبودن اسناد آن مطمئن شوید.
توصیه میشود اگر به زبان ترکی مسلط نیستید، از کارشناسان و وکلای با تجربه که دارای مجوز می باشند کمک بگیرید.

وکیل خرید ملک

مدارک مورد نیاز برای به نام زدن سند ملکی در ترکیه

به گزارش میدانی خبر نگار ما ،برای خرید ملک در ترکیه داشتن یکسری مدارک الزامی است که باید خریدار قبل از انتقال سند همراه داشته باشد.
که می توان به ۲ قطعه عکس پاسپورتی- شماره مالیاتی ترکیه – اصل و ترجمه تائید شده پاسپورت خریدار و یا خریداران- ارائه مدارک مترجم رسمی که از خود مترجم دریافت می گردد- ارائه اصل و ترجمه تائید شده وکالت نامه (در صورت خرید وکالتی)-اشاره کرد.
البته نباید نگران طی کردن پروسه اداری آن باشید چرا که وکلای با تجربه ما در اسرع وقت موارد را انجام می دهند.
همچنین اگر قرار است ملک به صورت وکالت نامه ای خریداری شود باید اصل وکالت نامه که در ادارات نوتر در ترکیه تنظیم شده را نیز همراه خود داشته باشید.

مدرک جدید برای به نام زدن سند

اما به تازگی در برخی از مناطق استانبول برای انتقال سند ملک به خریدار، ترجمه کارت ملی یا شناسنامه برای ایرانیان ضروری شده.
و توصیه می شود به هنگام سفر به ترکیه حتما شناسنامه و کارت ملی به همراه داشته باشید.
و پس از اینکه سند ملک به نام خریدار تغییر یافت، بر اساس قوانین کشور ترکیه، می توانید نسبت به اخذ اقامت در این کشور اقدام کنید. و این اقامت تا زمانی که ملک خریداری شده در تملک متقاضی باشد، تمدید می شود.

قیمت ملک در ترکیه

بسیاری از هموطنان طی تماس با مرکز خدمات ترکیه در خصوص قیمت ملک سوالاتی داشتند. که بهتر است بدانید قیمت خانه در ترکیه به عوامل گوناگونی نظیر شهر و محله و اینکه ملک مورد نظر در برج باشد یا خیر بستگی دارد.
این در حالی است که شما برای خرید یک خانه معمولی و کوچک (۵۰ متری) در ترکیه می بایست حداقل مبلغ ۱70-18۰ هزار لیر به بالا را در نظر بگیرید.

و باید بدانید که افتتاح حساب بانکی در این کشور برای خرید ملک الزامی است. چرا که وجه پرداختی بابت خرید ملک، باید از حساب شما به حساب مالک منتقل شود و ارائه فیش بانکی آن برای انتقال سند الزامی است.


گفتنی است قیمت خانه در ترکیه با توجه به قیمت روز لیر محاسبه می شود. و با خرید ملک در ترکیه می توانید برای تمامی خانواده خود از جمله همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال اقامت دریافت کنید.
در این راستا طبق برنامه ریزی های مرکز خدمات ترکیه TSCمشاوران و کارشناسان ما هم در ترکیه و هم در تهران می توانند راهنمای خوبی برای شما باشند و این مشاوران کمک می کنند تا بهترین انتخاب و ایمن ترین خرید را داشته باشید .

در پایان اگر مایل به دریافت مشاوره در خصوص خرید ملک در ترکیه – ثبت رسمی و قانونی ازدواج- طلاق-اقامت دائم و موقت- ثبت شرکت در ترکیه، مهاجرت و کسب و کار و سرمایه گذاری هستید می توانید با مرکز خدمات ترکیه TSCسوالات خود را از طریق واتس اپ با کارشناسان ما مطرح نمایید و پاسخ لازم را در اسرع وقت دریافت نمایید

لینک کوتاه: https://b2n.ir/329015

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا