اخبار

ویروس کرونا / اعزام هواپیمای اختصاصی ترکیه به چین برای انتقال نیروهای خود

از اخبار داغ این روزها می توان به شیوع ویروس کرونا اشاره کرد. که منبع آن از کشور چین می باشد. و همه کشورها برای جلوگیری از ورود این کشور تمهیداتی در نظر گرفته اند.
در کشور ترکیه نیز برای جلوگیری از ورود این ویروس به این کشور، در بخش فرودگاه و ورود شهروندان چین ، دوربین های حرارتی قرار گرفته تا افراد مشکوک به ویروس شناسایی شوند.

ویروس کرونا

جلوگیری از ورود ویروس کرونا به ترکیه

به گزارش خبرنگار مرکز خدمات ترکیه ، TSC با توجه به اینکه این روزها ویروس کرونا و صحبت درباره آن به یک اپیدمی در دنیا تبدیل شده است، کشور ترکیه هواپیمای اختصاصی به شهر ووهان چین ارسال کرده است.
تعداد 35 شهروند ترک و 10 شهروند آذربایجانی در شهر ووهان چین ، جایی که ویروس کرونا در آن شروع شده است، ساکن هستند.
دولت ترکیه قصد دارد، طی عملیاتی به نام”کجا یوسف” و با ارسال هواپیما همراه با کادر و خدمه ای که لباس های ویژه ای پوشیده اند، این شهروندان را از چین برگرداند. تخلیه می شوند.
به گزارش خبرنگار ما برای برگرداندن این افراد از ووهان چین ، منطقه ای قرنطینه در نظر گرفته شده است. از قبل نیز با دولت چین هماهنگی های لازم انجام و مجوزهای لازم گرفته شده است.

صحبت های وزیر بهداشت ترکیه

وزیر بهداشت ترکیه اعلام کرده این هواپیما را به یک آمبولانس و مرکز پزشکی مجهز تبدیل کرده اند. وی همچنین گفته هیچ کدام از افراد تاکنون علائمی از ویروس کرونا نداشته اند.
و خاطر نشان کرد که همه افراد و خدمه این هواپیما از خلبان تا پزشکان ، همگی مجهز به لباس های ویژه ای هستند. و پس از بازگرداندن شهروندان به ترکیه، همه این افراد به مدت 14 روز در قرنطینه خواهند ماند.
وی در پایان افزود تمام تمهیدات لازم برای جلوگیری از ورود این ویروس به ترکیه پیش بینی شده است. و تا کنون موردی مشاهده نشده است.

در پایان اگر شما هم مایل به دریافت مشاوره در خصوص خرید ملک – اخذ پاسپورت ترکیه -ثبت رسمی و قانونی ازدواج- طلاق-اقامت دائم و موقت- ثبت شرکت ، مهاجرت و کسب و کار و سرمایه گذاری هستید می توانید با مرکز خدمات ترکیه TSCسوالات خود را از طریق واتس اپ با کارشناسان ما مطرح نمایید و پاسخ لازم را در اسرع وقت دریافت نمایید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا