مقالات

گودال(çukur)سریال محبوب ترکها در ایران ،روسیه، افغانستان و کشورهای عربی

گودال(çukur)سریال محبوب ترکها در ایران ،روسیه، افغانستان و کشورهای عربی

همانطور که میدانیم کشور ترکیه در صنعت ساخت سریال بسیار قوی و حرفه ای ‌عمل میکند. خصوصا در سالهای اخیر با استفاده از تکنیکهای پیشرفته توانسته کیفیت سریالهای ترکی را افزایش دهد. و به کشورهای دیگر هم فروخته و درآمد خوبی از این طریق کسب نماید.

سریال çukur یا گودال یکی از سریالهایی است که علاوه بر ترکیه در کشورهای همسایه نیز طرفداران بسیاری پیدا کرده است.

سریال گودال ترکیه

گودال نام محله ای در شهر بزرگ استانبول هست که به گونه ای با بقیه محله ها تفاوت دارد. و اهالی آن بر پایه قوانین و سنن خاص همان منطقه زندگی میکنند. و صاحبان آن میکوشند این سنتها حفظ گردد و محله را از گزند دشمنان نجات دهند.

این سریال مجموعه ای از سکانسهای اکشن ، درام و عاشقانه است. و عشق به خانواده و محله در آن موج میزند.
هرقسمت این سریال به طرز عجیبی هیجان انگیز و جذاب است که بیننده را برای دیدن قسمت بعدی تشویق میکند.

سریال ترکی گودال اکشن
سریال ترکی گودال اکشن

به گزارش مرکز خدمات ترکیهTSC ، این سریال بقدری در خود کشور ترکیه محبوب است که در تمامی نظرسنجی ها میزان رای بالا را کسب کرده و تاکنون تا فصل ۳ یعنی ۹۳ قسمت از آن ساخته و از شبکه show ترکیه پخش شده است. و احتمال زیاد با توجه به طرفداران زیاد این سریال فصل ۴ هم درکار خواهد بود..

چوکور بین مردم ایران، روسیه ، عراق،لبنان و افغانستان نیز بسیار محبوب است و بصورت دوبله یا زیرنویس قابل مشاهده است.

به تازگی خبری منتشر شده بود که برخی مقامات کشور و‌ وزارت فرهنگ افغانستان بدلیل وجود صحنه های اکشن و دعوا با اسلحه در این سریال خواستار لغو پخش گودال در شبکه های افغانی شده بودند.

در کل این سریال علاوه بر طرفداران بسیار زیاد مخالفانی هم دارد که بسیار موضوع نرمال و طبیعی است.

توقف ضبط سریال ترکی گودال به دلیل کرونا

بازیگران این سریال هم از جمله بازیگران معروف ترکیه هستند. که در هرفصل افراد جدیدی نیز به آن اضافه میشوند. و بازیگر نقش اول این سریال aras bulut است که قبلا در بسیاری از سریالهای محبوب ترکی نیز بازی کرده است.

بازیگران سریال ترکی گودال
بازیگران سریال ترکی گودال

به گزارش ترکیه سرویس ضبط قسمتهای جدید سریال گودال بدلیل کرونا مدتی است متوقف شده است و باید دید فصل ۴ این سریال برای ضبط رای می آورد یا خیر..

در پایان اگر مایل به دریافت مشاوره در خصوص خرید ملک در ترکیه -ثبت رسمی و قانونی ازدواج در ترکیه – طلاق- اقامت دائم و موقت-ثبت شرکت و مهاجرت-و کسب و کار و سرمایه گذاری هستید می توانید با مرکز خدمات ترکیه TSC سوالات خود را از طریق واتس با کارشناسان ما مطرح نمایید و پاسخ لازم را در اسرع وقت دریافت نمایید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا