اخبار

ابی ریش های خود را میزند اگر…

ابی ریش های خود را میزند اگر…

ابراهیم‌ حامدی (ابی)خواننده محبوب و مشهور‌ پاپ ایرانی ملقب به آقای صدا که ریش های خود‌ را در این ایام قرنطینه بلند تر کرده است ،در اقدامی خیرخواهانه به تازگی کمپینی تشکیل داده است و از کسانیکه توانایی و وسع مالی دارند ،درخواست جمع آوری کمک به بنیاد خیریه “باتو” withyoufoundation برای اهدا به سازمان Unisef (صندوق کودکان ملل متحد)نموده است.
ابی همچنین قول داد که به محض انکه مبالغ کمک کمپینش به ۱۰ هزاردلار برسد ریش های خود‌را از ته میزند.همچنین وی گفت که از آخرین باری که ریش های خود را از‌ ته اصلاح کرده است، حدودا ۵۰سال میگذرد …!

ابی بدون ریش

هدف ابی از راه اندازی کمپین

وی‌این کار را برای ایجاد انگیزه به افزایش کمکهای مالی انجام داده است و در‌سالهای گذشته نیز همچین اقدامات نیک و خیرخواهانه ای از این خواننده بزرگ و‌مردمی دیده بودیم.
همانطور که میدانید بدلیل شیوع ویروس کووید ۱۹ (کرونا)تعداد زیادی از مشاغل و کسب و کارها تعطیل گشته و بسیاری در جهان هم اکنون با مشکل فقر و گرسنگی دست و‌پنجه نرم میکنند این در‌حالیست که آمار سوء تفذیه کودکان در جهان نیز نسبت به سالهای گذشته رشد چشمگیری داشته است از این روز‌ این کمپین های جهانی در‌ جهت حل کردن این معضل برای کمک به افراد محتاج تشکیل شده اند.

همانطور که میدانید سازمان یونیسف سازمانی است برای کمک به کودکام نیازمند و آسیب دیده و امیدواریم که این تلاش ابی بتواند مرحمی برای درد این افراد ضعیف و بی پناه باشد.
همچنین ابی که در‌نوروز سال ۹۹ کنسرتهایی در شهرهای ترکیه(استانبول و آنتالیا) و آذربایجان داشت ،بدلیل شیوع ویروس کرونا تمامی برنامه هایش را لغو نمود و تمامی مبالغی که برای بلیط کنسرتش پرداخت شده بود،به صاحبان برگردانده شد.
وی‌ همچون باقی مردم دنیا در قرنطینه خانگی هست و در اقدامی خیرخواهانه و زیبا تصمیم به حمایت از بنیاد خیریه باتو گرفت.
باشد که در آینده نزدیک هیچ کودک فقیر و گرسنه ای در جهان نباشد.

در پایان اگر مایل به دریافت مشاوره در خصوص خرید ملک در ترکیه -ثبت رسمی و قانونی ازدواج در ترکیه – طلاق- اقامت دائم و موقت- ثبت شرکت در ترکیه و مهاجرت-و کسب و کار و سرمایه گذاری هستید می توانید با مرکز خدمات ترکیه TSC سوالات خود را از طریق واتساپ با کارشناسان ما مطرح نمایید و پاسخ لازم را در اسرع وقت دریافت نمایید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا