انگلیسی وترکی استانبولی برای مهاجرت

راه های ارتباطی با مرکز خدمات ترکیه در استانبول جهت مشاوره و ثبت نام دوره ها :
905537154401+ :(Tel(WhatsApp
902122124401+ :(Tel(Office
,Address: Cumhuriyet Mah,Halaskergazi Cd,Koza Apt,kat3 şişli. İstanbul

آموزش زبان انگلیسی،ترکی استانبولی  برای مهاجرت

مهاجرت به کشورهای انگلیسی زبان همچون انگلیس، کانادا، آمریکا و یا استرالیا و کشورهای  دیگر نیاز به گذراندن دوره های ویژه آموزش زبان انگلیسی برای مهاجرت دارد. زبان آموزان در این دوره ها  برای آزمون های بین المللی زبان همچون آیلتس و یا تافل آماده می شوند. آمادگی برای مصاحبه های سفارت هم از برنامه های آموزشی این دوره ها می باشد. سازمان های مهاجرتی هر یک از این کشورها معمولا قوانین خاص خود را دارند و نتایج آزمون را با نمرات به خصوص خود می خواهند. به عنوان مثال برای درخواست مهاجرت به کانادا و نشان دادن سطح زبان خود،فرستادن مدرک زبان به همراه فابل الزامی ست و اگر بعدا آن را بفرستید و یا از مرکز برگزاری آزمون بخواهید که مدرک را جداگانه بفرستد پرونده شما به جریان نخواهد افتاد.

اگر شما علاوه بر آزمون های زبان ، به موفقیت در مصاحبه نیز نیاز دارید،دوره های ویژه مصاحبه سفارت نیز در برنامه ریزی دوره های آموزش زبان انگلیسی برای مهاجرت موئسسه تی اس سی گنجانده شده است. آموزش زبان انگلیسی برای مهاجرت به منظور دستیابی به تمامی اهداف مهاجرتی برنامه ریزی شده است. یعنی شما برای کار ، تحصیل ، زندگی و یا هرهدف دیگری به کشوری مهاجرت میکنید باید آمادگی استفاده از زبانتان برای رفع نیازهای روزمره خود را بدون هیچ مشکلی داشته باشید.

 و همچنین ،چندی است که کشور ترکیه به ایرانیان اجازه اقامت به شرط سرمایه گذاری می دهد عده ای از هم میهنان که به علت معیار های رفاهی بالاتر و آرامش بیشتر برای زندگی به ترکیه مهاجرت می کنند نیز نیاز مبرم به شرکت در کلاس زبان ترکی استانبولی دارند.

دکمه بازگشت به بالا