اخبار

یک اتفاق تاریخی در دو و میدانی ایران / رکورد شکنی بانوی ایرانی در استانبول

شب گذشته یک اتفاق تاریخی در دو و میدانی ایران رخ داد. و فرزانه فصیحی به نمایندگی از کشورمان که در مسابقات بین المللی کاپ استانبول دعوت شده بود، رکورد سریعترین دونده جوان ایرانی را از آن خود کرد. و با حضور در این مراسم رکورد ملی ایران را بهبود بخشید.

ثبت رکورد جهانی

به گزارش مرکز خدمات ترکیه TSC سریعترین دختر ایران که پیشتر لقب دخترباد گرفته بود اولین ملی‌پوش زن دو و میدانی ایرانی است، که با ثبت نهایی این رکورد توسط فدراسیون جهانی رسمی شد.
فرزانه فصیحی قهرمان دوهای سرعت ایران در مسابقات بین المللی کاپ استانبول موفق شد در ماده ۶۰ متر با عملکردی دیدنی در رقابت با دوندگان بزرگ آسیایی همچون «الگا» از کشور قزاقستان، با ثبت زمان ۷.۲۵ ثانیه ضمن کسب عنوان نخست، رکورد جهانی زد.

دیگر افتخارات فرزانه فصیحی

فصیحی که پیش از این نیز در مسابقات بین المللی کشور صربستان رکورد جدیدی در دوی ۶۰ متر ایران با زمان ۷.۲۹ ثانیه به ثبت رسانده بود، این بار نیز با ثبت این رکورد مهر تأییدی بر شایستگی های خود زد.
این بانوی ایرانی در مسابقات بلگراد صربستان نیز با زمان ۷.۲۹ ثانیه حدنصاب مسابقات دو و میدانی توانست قهرمانی جهان را کسب کند.

رکورد شکنی


با تکرار چنین رکوردی از این پس دنیا شاهد رکورد شکنی های بیشتر این دختر ایرانی و کولاک او در مسابقات جهانی خواهد بود و با افتخار در دوره های بعد نیز به سمت طلایی شدن خواهد رفت.
این رکورد پس از تأیید کمیته پزشکی و ضد دو پینگ و کمیته مسابقات فدراسیون دو و میدانی به عنوان رکورد ملی ایران در ماده ۶۰ متر منظور خواهد شد.

در پایان اگر شما هم مایل به دریافت مشاوره در خصوص افتتاح حساب بانکی-خرید ملک -ثبت رسمی و قانونی ازدواج- طلاق-اقامت دائم و موقت- ثبت شرکت ، مهاجرت و کسب و کار و سرمایه گذاری هستید می توانید با مرکز خدمات ترکیه TSCسوالات خود را از طریق واتس اپ با کارشناسان ما مطرح نمایید و پاسخ لازم را در اسرع وقت دریافت نمایید

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا