دسته‌بندی نشدهمقالات

رابطه جدید ابراهیم تاتلیس /خواننده پر طرفدار ترکیه دوباره عاشق شد

ابراهیم تاتلیس در سال ۱۹۵۲ میلادی درشهر شانلی اورفه متولد شد او پدری عرب و مادری کرد دارد.
او دوران جوانی زندگی خود را با سختی و فقر بسیار پشت سر گذاشت ولی بعد از خواننده شدن و محبوبیت به ثروت بسیاری دست پیدا کرد.
به گزارش مرکز خدمات ترکیه TSCاز اهنگهای زیبای ابراهیم میتوان به لیلیم لی، ماوی ماوی،تک تک،سنی سانا بیراکمام و …اشاره کرد.
این خواننده معروف پاپ ترکیه که در ایران نیز‌ بسیار پرطرفدار و محبوب است ازدواجهای متعددی داشته است که از هرکدام این ازدواجها فرزندانی نیز دارد.
او‌ به تازگی توسط خبرنگاران به همراه دوست دختر جدیدش شکار شده است..
دوست دختر جدید ابراهیم ، gulping karaka هست که گویا پرستار دختر کوچک ابراهیم بوده است و جدیدا این دو رابطه عاشقانه ای را باهم شروع کرده اند.
اما مسئله مهم اختلاف سنی بین ابراهیم و گولچین هست که مورد بحث بسیاری واقع شده است..!
ابراهیم تاتلیس ۶۸ ساله و گولچین ۲۶ سال دارد وی بیش از ۴۰ سال از گولچین بزرگتر است اما بیان داشته است که سن مهم نیست و‌من هم بدون همسر نمیتوانم زندگی کنم و همین موضوع باعث واکنش و انتقاد تعدادی از‌ بازیگران و خوانندگان ترک نیز شده است .
در پایان اگر مایل به دریافت مشاوره در خصوص خرید ملک-ثبت رسمی و قانونی ازدواج – طلاق- اقامت دائم و موقت-ثبت شرکت و مهاجرت-و کسب و کار و سرمایه گذاری هستید می توانید با مرکز خدمات ترکیه TSC سوالات خود را از طریق واتس با کارشناسان ما مطرح نمایید و پاسخ لازم را در اسرع وقت دریافت نمایید.

ابراهیم تاتلیس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا