بهترین منابع برای آزمون آیلتس

راه های ارتباطی با مرکز خدمات ترکیه در استانبول جهت مشاوره و ثبت نام دوره ها :
905537154401+ :(Tel(WhatsApp
902122124401+ :(Tel(Office
,Address: Cumhuriyet Mah,Halaskergazi Cd,Koza Apt,kat3 şişli. İstanbul

 

 

بهترین منابع آزمون آیلتس آکادمیک و جنرال مواردی هستند که زبان آموزان می توانند به راحتی با مراجعه به آنها اطلاعات مناسبی را کسب کرده و برای کسب امتیاز مطلوب اقدام نمایند.

بهترین منابع آزمون آیلتس آکادمیک و جنرال در قالب کتاب های مختلفی در دسترس متقاضیان آیلتس هستند. اما این کتب به شکل بازاری بسیار گستره ای در اختیار متقاضیان هستند.

1-کتاب The official Cambridge guide to IELTS

این کتاب به عنوان یکی از بهترین منابع آزمون آیلتس آکادمیک و جنرال در سرتاسر شناخته شده و زبان آموزان متعددی با مراجعه به این کتاب، پاسخ سوالات خود را خواهند یافت.

می توان گفت که تمام موارد برای موفقیت در این آزمون، در این کتاب وجود دارد. تمرینات این کتاب آیلتس با هدف ایجاد بهبود مهارت های مورد نیاز آیلتس، تمام انواع سوالات را برای آیلتس آکادمیک یا جنرال پوشش می دهد.

2-مجموعه کتاب های IELTS book Cambridge

این مجموعه کتاب از بهترین منابع آزمون آیلتس آکادمیک و جنرال به شمار می روند. می توان گفت که این کتاب ها از بایدهای آزمون آیلتس هستند و بسیاری از مدرسین زبان انگلیسی بر این عقیده هستند که آمادگی کافی برای آیلتس بدون این کتاب ها ممکن نیست.

کتاب های آیلتس از اول تا جلد سیزدهم در دسترس متقاضیان آیلتس هستند. هر کدام از این کتاب ها شامل 4 تست کامل آیلتس بوده که با پاسخنامه و نمونه های رایتینگ آیلتس ارائه می شوند.

نسخه ی 13 جدیدترین جلد این کتاب است. پیشنهاد می شود که متقاضیان آیلتس از کتاب هفتم آیلتس به بعد را تهیه کرده و براساس آنها تمرین کنند.

 

3-کتاب New insight into IELTS

این کتاب را می توان به عنوان یک راهنمای جامع و مرحله به مرحله ی آیلتس دانست. به جرأت می توان گفت که این کتاب سرآمد بهترین منابع آزمون آیلتس آکادمیک و جنرال در نوع خود است.

زبان آموزان با مطالعه ی این کتاب، با انواع سوالات، متون، فایل های صوتی و تاپیک ها به شکل مجزا و مرحله به مرحله آشنا شده و در قسمت Test tip می توانند نکات و استراتژی های بسیار مناسبی را برای موفقیت در آیلتسمطالعه نمایند.

مطالعه ی این کتاب برای افزایش میزان اعتماد به نفس شرکت کنندگان آیلتس اکیداً توصیه می شود. از سوی دیگر، متقاضیان آیلتس آکادمیک و آیلتس جنرال می توانند از این گتاب به شکل یکسانی بهرهمند شوند.

بهترین وب سایت های آمادگی آیلتس

وب سایت ها، گروه ها، کانال ها و موارد بسیار زیادی برای آمادگی آیلتس به شکل آنلاین در دسترس متقاضیان هستند. با یک سرچ ساده می توان به انبوهی از سوالات و نکات دست پیدا کرد.

1-وب سایت IELTS.Org

این وب سایت در بین منابع آزمون آیلتس آکادمیک و جنرال جزو وب سایت های عالی به شمار می رود. این یک وب سایت رسمی آیلتس بوده و مکانی برای آشنا سازی افراد با ساختار و آیلتس و نحوه ی عملکرد آن است.

اطلاعات کاربردی بسیار زیادی برای آزمون آیلتس آکادمیک و جنرال در دسترس علاقه مندان است. علاوه بر این، نمونه سوالات، یافتن مراکز آیلتس، نحوه ی ثبت نام و مواردی از این دست نیز در این وب سایت وجود دارد.

2-  وب سایت dcielts.com

این وب سایت توسط متخصصین آیلتس اداره می شوند.  وب سایت دی سی آیلتس توسط یک مربی آیلتس اداره می شود.

این بدان معناست که نکات مطرح شده در این وب سایت ها منطبق با نظر کسانی است که معنای واقعی موفقیت در آیلتس را می فهمند. هر دو اینوب سایت به شکل روزانه بروز رسانی شده و دارای مفاد مختلفی جهت تمرین آیلتس می باشد.

3- وب سایت IELTS buddy.com

این وب سایت نیز یکی از بهترین منابع آزمون آیلتس آکادمیک و جنرال است. با این وب سایت می توانید با آسانی روی مهارت های آیلتس تمرکز کرده، تکنیک های آیلتس را فرا گرفته و به تمرین بپردازید. علاوه بر این، این وب سایت دارای مطالبی در حوزه ی گرامر لغات مورد نیاز آیلتس نیز می باشد.

4-وب سایت Ariana.school

این وب سایت نیز در زمره ی بهترین منابع آزمون آیلتس آکادمیک و جنرال در داخل ایران است. در این وب سایت علاوه بر هزاران مطلب دوره زبان انگلیسی، آلمانی و غیره به طور عمومی، می توانید نکات مفیدی را در زمینه ی آیلتس پیدا کنید.

فراموش نکنید که در هر مرحله ای از یادگیری زبان انگلیسی و آمادگی آیلتس می توانید روی کمک مشاوران و مدرسین مجرب مرکز خدمات ترکیه حساب کنید.

مرکز خدمات ترکیه TSC

مرکز خدمات ترکیه TSC با در اختیار داشتن ویژگی های زیر، شما را تا کسب امتیاز مطلوب در آیلتس همراهی می کند.

  • پکیج اختصاصی آیلتس(YELLOW,PINK,BLUE and RED PACKAGE) تضمینی
  • متریال آموزشی منطبق با برترین کالج های زبان انگلیسی دنیا
  • بهره مندی از اساتید مجرب و متخصص آیلتس
  • بستر یادگیری زبان انگلیسی از طریق شبکه های اجتماعی
  • امکان هماهنگی کلاسها براساس زمان های آزاد شما
  • کلاس های حضوری، جمعی، آنلاین و خصوصی زبان انگلیسی
دکمه بازگشت به بالا