مقالات

آرايشگاه ايرانى در استانبول

اگر به ترکیه و استانبول سفر کنید، و یا در استانبول زندگی می کنید ، ممکن است به آرایشگاه نیاز داشته باشید.
گاهی نیز مسافرانی که به استانبول می آیند ، برای برگزاری مراسم عروسی در ترکیه یا تهیه کلیپ فرمالیته در استانبول می ایند. این افراد نیز به آرایشگاه نیاز دارند.
آرایشگاه ها و سالن های زیبایی خدمات مختلفی مانند کوتاهی ، رنگ مو ، خدمات ناخن ، شینیون ، میکاپ و … ارائه می دهند.

سالن زیبایی و آرایشگاه ایرانی در استانبول

اگر به دنبال آرایشگاه ایرانی در استانبول هستید ، باید ذکر شود که ممکن است آرایشگاه ایرانی در استانبول باشد با مدیریت و کارکنان ایرانی باشند. و یا آرایشگاه های ترکی باشند که کارمند ایرانی داشته باشد.

آرایشگاه ایرانی در استانبول


آرایشگاه ایرانی در استانبول در هر دو قسمت آسیایی و اروپایی وجود دارد. اما در منطقه بیلیکدوزو استانبول ، به دلیل فراوانی جمعیت ایرانیان در این منطقه نسبت به سایر نقاط استانبول ، تعداد آرایشگاه زنانه ایرانی بیشتر است. همچنین آرایشگاه مردانه.

دوره آموزش آرایشگری در استانبول

همچنین هر ساله دوره های و سمینار های آرایشگری در استانبول برگزار می شود. که بهترین مربیان از سراسر دنیا و ترکیه و حتی ایران این سمینارها را برگزار میکنند.
و کارآموزان و علاقه مندان به این سمینارها برای شرکت در این سمینارها و آموزش و در آخر اخذ مدرک ، به استانبول می آیند.
علاوه بر این سمینارها، دوره های آموزشی در آرایشگا ها نیز برگزار می شوند. که علاقه مندان می توانند در این دوره ها ثبت نام کنند و مدرک بگیرند. و در صورت رضایت مدیریت حتی می توانند در آنجا مشغول به کار شوند.

آرایشگاه ایرانی در استانبول - دوره های آرایشگری


یکی از این آرایشگاه ها که با ایرانی ها نیز همکاری می کند، آرایشگاه تیراژه در استانبول می باشد. که دوره های مختلف آرایشگری را برگزار میکند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا