اخبار

بیرانوند به لیگ ترکیه می‌پیوندد

 

راه های ارتباطی با مرکز خدمات ترکیه در استانبول جهت مشاوره و ثبت نام دوره ها :
905537154401+ :(Tel(WhatsApp
902122124401+ :(Tel(Office
,Address: Cumhuriyet Mah,Halaskergazi Cd,Koza Apt,kat3 şişli. İstanbul

 

در شرایطی که با شروع نقل و انتقالات زمستانی بازار شایعات در خصوص جابجایی بازیکنان بار دیگر داغ شده است، نشریه دامگا ترکیه از دروازه‌بان شماره یک ایران به عنوان هدف تیم ترابوزان برای مذاکره و عقد قرارداد حضور در این تیم گزارش تهیه کرده است.

بیرانوند که طی یک سال اخیر زمزمه‌های زیادی درباره جدایی‌اش از پرسپولیس شنیده می‌شد، در ابتدای فصل با توجه به محرومیت نقل و انتقالاتی این باشگاه ترجیح داد به کار خود در جمع شاگردان برانکو ادامه دهد و با قراردادن بندی در قراردادش در صورت دستیابی به پیشنهادی خارجی فرصت مذاکره و جدایی را کسب کند. او پیش از این مورد توجه باشگاه بشیکتاش ترکیه قرار داشت و از ریزه اسپور نیز به عنوان دیگر تیم خواهان این دروازه‌بان که در جام جهانی و لیگ قهرمانان بازی‌های درخشان و نمایش دلپذیری از خود به جا گذاشته بود، یاد می‎شد.
نشریه دامگا ترکیه در این گزارش خود اینچنین آورده است؛ تیم ترابزون‌اسپور در نیم فصل دوم رقابت تنگاتنگی با رقبای خود برای قهرمانی خواهد داشت. در همین راستا مسئولان این باشگاه در صدد تقویت تیم خود هستند. دروازه‌بان اول این تیم یعنی اونور کیوراک قصد جدایی دارد و تیم ترابوزان اسپور در صدد است جایگزین مناسبی برای او بیابد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا