اخبار

رئیس جمهوری ترکیه برگه افتخار رو کرد

 

راه های ارتباطی با مرکز خدمات ترکیه در استانبول جهت مشاوره و ثبت نام دوره ها :
905537154401+ :(Tel(WhatsApp
902122124401+ :(Tel(Office
Address: Cumhuriyet Mah,Halaskergazi Cd,Koza Apt,kat3 şişli. İstanbul

 

رجب طیب اردوغان، در مراسم افتتاح یک کارخانه در شهر مانیسا با اشاره به اینکه هیچ یک از سرمایه‌گذارانی که به ترکیه اعتماد کرده‌اند تاکنون پشیمان نشده و نخواهند شد، گفت: با وجود بی ثباتی های موجود در اطراف این کشور ، ترکیه کماکان مکانی امن برای سرمایه گذاران بین المللی است.

وی، ترکیه را از نظر سرمایه گذاری یکی از امن ترین و لیبرال ترین کشورهای جهان دانست و افزود: نحوه تعامل ترکیه با شرکت‌های بین‌المللی خارجی که به ظرفیت‌های کشورمان ایمان دارند همانند تعاملی است که با شرکت‌های داخلی داریم.وی میزان سرمایه گذاری شرکت های ترکیه ای در خارج از این کشور را 38 میلیارد دلار اعلام کرد.

رئیس جمهور ترکیه یادآورشد: ترکیه بعد از این نیز تحت هر شرایطی از دموکراسی، ارجحیت به قانون و اقتصاد مبتنی بر بازار آزاد صرف‌نظر نخواهد کرد و به توسعه اقتصادی خود ادامه خواهد داد. وی افزود: پس از پاکسازی جنوب شرق کشور از تروریست ها نیز سرمایه گذاران داخلی و جهانی روانه آنجا خواهند شد و آن روزها را خواهیم دید و هیچ نشانه‌ای از تروریست ها باقی نخواهد ماند.

اردوغان تصریح کرد: مطمئن باشید هر کشور دیگری اگر تنها در معرض چند مورد از حملاتی که در 6-5 سال اخیر علیه کشورمان شده قرار می گرفت، هم به لحاظ اجتماعی و هم از نظر اقتصادی در آستانه فروپاشی قرار می گرفت.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا