کلاس های خصوصی و نیمه خصوصی

راه های ارتباطی با مرکز خدمات ترکیه در استانبول جهت مشاوره و ثبت نام دوره ها :
905537154401+ :(Tel(WhatsApp
902122124401+ :(Tel(Office
,Address: Cumhuriyet Mah,Halaskergazi Cd,Koza Apt,kat3 şişli. İstanbul

دوره های خصوصی و نیمه خصوصی(ترکی استانبول،انگلیسی)

کلاس های خصوصی و نیمه خصوصی زبان انگلیسی/ترکی استانبولی در موسسه آموزشی TSC با هزینه ای بسیار مناسب و با کیفیتی فوق العاده صورت می گیرد. روش تدریس زبان انگلیسی و ترکی استانبولی موسسه آموزشی TSC برای دوره های متفاوت برنامه های ویژه و خاصی را در بر می گیرد. این دوره ها شامل موارد زیر میباشند:

  1. تدریس خصوصی آیلتس و تافل
  2. دوره های  نیمه خصوصی آیلتس و تافل
  3. دوره های مکالمه فوق فشرده انگلیسی و ترکی استانبولی( یک الی دو ماهه)
  4. دوره های تک مهارتی انگلیسی و ترکی استانبولی
  5. دوره های آموزش انگلیسی و ترکی استانبولی از طریق فیلم

تدریس نیمه خصوصی انگلیسی/ترکی استانبولی

موسسه آموزشی TSC در دوره های نیمه خصوصی انگلیسی/ترکی استانبولی به منظور افزایش قدرت یادگیری زبان اموزان و آموزش سریع زبان مربوطه،با برگزاری کلاس های 3 الی 5 نفره و با بهره گیری از بروزترین کتاب های جهانی در خدمت زبان آموزان محترم می باشد.

  1. یادگیری زبان انگلیسی/ترکی استانبولی در مدت زمان کمتر
  2.  ارائه زمان بیشتر به زبان اموزان برای ارتقای مهارت های مکالمه
  3. توجه بیشتر استاد به مشکلات زبان اموزان و رفع مشکلات آموزشی آنها
  4. فضای بهتر در کلاس و تمرکز بیشتر بر روی مباحث ارائه شده

کلاس هاس نیمه خصوصی در تمامی سطوح و برای تمامی اهداف آموزشی همانند آموزش ایلتس و تافل ، آموزش مکالمه ، انگلیسی ، ترکی استانبولی برای اهداف ویژه ( ESP )برگزار می شوند.

تدریس خصوصی

تدریس خصوصی زبان انگلیسی/ترکی استانبولی از آنجا که می تواند در مدت زمان بسیار کم دانشجویان را برای اهداف خود آماده نماید یکی از موثرترین راه ها برای آموزش زبان انگلیسی/ترکی استانبولی است. به طور متوسط هر شش ماه کلاس گروهی می تواند معادل ۱۵ جلسه کلاس خصوصی  باشد و این خود نشان دهنده پیشرفت فوق العاده زبان دانشجویان در این کلاس هاست. در تدریس خصوصی موسسه آموزشی TSC کار به صورت کاملا علمی پیش می رود و ما تا آنجا به کار خود مطمئنیم که در تدریس خصوصی ایلتس و تافل نمره مورد نظر شما را ضمانت می کنیم .این دوره ها می تواند در داخل موسسه و یا در منزل یا محل کار شما و یا آنلاین برگزار شوند.

دوره های مکالمه انگلیسی/ترکی استانبولی در موسسه آموزشی TSC با کتاب های TOP NOTCH / HITITبرگزار میگردند. این کتاب ها علاوه بر آموزش سریع و کامل مکالمه زبان انگلیسی برای افرادی که قصد شرکت در آزمون های ایلتس ، تافل و تومر را هم دارند به عنوان دوره های Pre-IELTS  و برای آزمون تومر به عنوان کتاب مرجع محسوب می شوند. موسسه آموزشی TSC برای اینکه شما مکالمه زبان انگلیسی و ترکی استانبولی را در کمترین زمان و با مناسب ترین هزینه فرا بگیرید  کتاب های Oxford Word    Skill/SLANG MAN   را جهت افزایش دامنه واژگان انگلیسی دانشجویان در کنار کتاب های TOP NOTCH  در نظر گرفته است. این دوره ها می توانند به صورت های مختلفی و برای سطوح مختلف قابل بهره بری باشد.

 

دکمه بازگشت به بالا