اخبار

جوانان خوش صدای ایرانی در برنامه این صدای ترکیه o ses turkey

به گزارش خبرنگار مرکز خدمات ترکیه ، برنامه این صدای ترکیه یکی از پربیننده ترین برنامه های تلویزیونی در‌کشور ترکیه میباشد. که حدود ۹سال است فصل به فصل در این کشور ضبط و پخش میگردد.
هدف اصلی این برنامه شناسایی استعدادهای خوانندگی داوطلبان و آموزش و‌ نهایتا معرفی کردن بهترین افراد به دنیای آواز و خوانندگی میباشد.
در‌این برنامه علاوه بر ترکها و ترک زبانان اشخاص دیگر با هر زبان و ملیتی اجازه ثبت نام و رفتن بر روی سن خوانندگی را دارا هستند.
گاها دیده شده از کشورهای دیگر نظیر اکراین ، افغانستان،عراق و ایران هم بین شرکت کنندگان حضور داشته اند.

برنامه این صدای ترکیه

برنامه این صدای ترکیه ، “o ses turkiye” تقریبا مشابه همان برنامه استیج ایرانی است. چهار داور و‌ یک مجری دارد.
و جوانانی که در خودشان استعداد خواندن میبینند، در این برنامه شرکت میکنند. و داوران باید به آنها رای دهند. که آیا از خواندن انها راضی هستند یا خیر.
در ابتدا صندلی داوران به گونه ایست که پشت ‌به فرد خواننده قرار دارد. و این بدین معناست که داوران ابتدا فقط صدا و طنین آواز فرد را باید بشنوند.
در صورت رضایت با زدن دکمه سفید صندلی آنها برگشته و میتوانند چهره شخص را نیز ببینند. و به او رای مثبت دهند و ‌اگر دکمه قرمز را فشار دهند، از صدا و نحوه خواندن آن فرد راضی نبوده و به او‌ رای نمیدهند.

داوران فصل جدید این مسابقه دیدنی و جذاب مورات بوز،حادیثه،سدا سایان و بایزیت اوزترک هستند. که سه نفر اول از خوانندگان بنام ترکیه و نفر چهارم از کمدین های محبوب این کشور هستند.
حال بد نیست کمی از درخشش ایرانیان در این مسابقه بگوییم و اینکه چطور جوانان ایرانی با خواندن در این برنامه منجر به حیرت و حتی گاهی بغض داوران شده اند!

ایرانیان در برنامه این صدای ترکیه

جوانی ‌به نام ابراهیم اسماعیلی از ایران و خطه آذربایجان شهر ارومیه که روی سن غوغا بپا کرد. و تحسین هر ۴ داور را دربر داشت و تمام تماشاچیان یکصدا از او میخواستند دوباره همان اهنگ را بخواند.


همچنین میتوان به جوان خوش صدا به نام اردلان اشاره کرد که با خواندن اهنگ سلطان قلبها مورد توجه قرار گرفت.
و در دوره های قبل نیز میتوان از جوانانی چون کمند و یاسر که توانستند رای مثبت داوران را از آن خود نمایند ، نام برد.

به گزارش خبرنگار ترکیه سرویس TSC این برنامه بسیار جالب و دیدنی از شبکه tv8 ترکیه پخش میگردد و‌طبق نظرسنجی درحال حاضر یکی از پرطرفدارترین برنامه های تلویزیونی ترکیه است.
و حتی در کشور آذربایجان هم بسیار پربیننده دنبال میشود. و آنقدر ویدئوها و تکه های جالب این برنامه توسط کاربران در صفحات مجازی شر شده است.

در هرجا از جمله یوتیوب و اینستاگرام میتوانید این مسابقه را تماشا کنید و آن را از دست ندهید و همچنین در برخی سایتهای ایرانی با زیرنویس فارسی آماده برای دانلود و دیدن میباشد.
در پایان اگر مایل به دریافت مشاوره در خصوص ثبت رسمی و قانونی ازدواج- طلاق-اقامت دائم و موقت- ثبت شرکت ، مهاجرت و کسب و کار و سرمایه گذاری هستید می توانید با مرکز خدمات ترکیه TSCسوالات خود را از طریق واتس اپ با کارشناسان ما مطرح نمایید و پاسخ لازم را در اسرع وقت دریافت نمایید

لینک کوتاه افتتاح حساب بانکی در ترکیه: shorturl.at/ryDR0

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا