ترجمه رسمی مدارک ایرانیان در ترکیه

آیا می دانید ترجمه رسمی مدارک در ترکیه سریعتر و ارزانتر از ترجمه در ایران می باشد؟

یکی از دغدغه های مهاجرت ترجمه مدارک است. هنگامی که افراد اقدام به مهاجرت می کنند ناچارند تعدادی از مدارک خود را چه به لحاظ تحصیلی و کاری… به صورت ترجمه شده با خود به همراه ببرند.

در کشور ترکیه به دلیل داشتن زبان خاص (ترکی استانبولی) ترجمه مدارک به زبان ترکی استانبولی بسیار حائز اهمیت است.

از طرفی به دلیل افزایش مراودات تجاری و بازرگانی مابین شرکت های ایران و ترکیه در این سالها، نیاز به وجود مترجمین و دارالترجمه ترکی استانبولی نسبت به قبل بیشتر احساس میشود.

دارالترجمه رسمی ایرانیان استانبول به عنوان یکی از زیر مجموعه های مرکز خدمات ترکیه TSC ، با داشتن کادری مجرب از بهترین مترجمین زبان ترکی استانبولی آماده خدمت گذاری به هموطنان عزیز است.

شما میتوانید کلیه مدارک ضروری مانند ترجمه رسمی کارت ملی ، ترجمه رسمی شناسنامه ، ترجمه رسمی سند ازدواج و … خود را برای سفر و مهاجرت به ترکیه در سریع ترین زمان و با بهترین کیفیت به زبان ترکی استانبولی ترجمه نمایید.

ضمن اینکه قبل از اقدام برای کارهای ترجمه و مراجعه به دارالترجمه می توانید ازنحوه ی محاسبه هزینه ترجمه ترکی از طریق تماس با مشاوران ما با خبر شوید.
هزینه ترجمه به این صورت می باشد که مبلغی برای ترجمه باید پرداخت شود، که به تعداد صفحات و نوع مدرک بستگی دارد و متغیر می باشد.
علاوه بر این هزینه هزینه های دیگری نیز وجود دارد. مانند هزینه های دفتری (شامل تایپ، تکثیر، اسکن و …)، هزینه های مربوط به انتقالات در سند مالکیت، کپی برابر اصل مدارک، پلمپ، توضیحات شناسنامه و …..

لازم به ذکر است کلیه مدارک ترجمه شده به زبان ترکی استانبولی دارای تاییدیه و امضا رسمی خواهد بود.

معمولا مهاجرین به ترکیه با ددو روش برای ترجمه مدارک خود روبرو هستند که البته پروسه طولانی دارد و زمانبر است.

اما آیا می دانید ترجمه رسمی مدارک در ترکیه سریعتر و ارزانتر از ترجمه در ایران می باشد؟ برای اطلاع ازاین پروسه براحتی می توانید از طریق مرکز خدمات ترکیهTSC اطلاعات را دریافت نمایید.

لازم به ذکر است این مرکز دارای مترجمان امضادار به زبان های فارسی، عربی، ترکی استانبولی و انگلیسی می باشد. و اسناد را با مهر و امضا دارالترجمه رسمی تأیید و امضا می کند.

برای تماس با بخش ترجمه از طریق واتس اپ کلیک کنید.

PageRank service www.visual-pagerank.biz/
دکمه بازگشت به بالا