اخبار

سریال های جدید ترکیه که قرار است در آینده از کانالهای مختلف کشور ترکیه پخش شود

سریال های جدید ترکیه که قرار است در آینده از کانالهای مختلف کشور ترکیه پخش شود 

سریال Gençliğim eyvah(افسوس جوانی من) که بزودی در روزهای دوشنبه از شبکه ATV پخش خواهد شد.

سریال bay yanliş(آقای اشتباه) با بازی بازیگر معروف و محبوب ترکیه جان یامان که درحال فیلمبرداری هست و قرار است بزودی از شبکه fox ترکیه پخش شود. پس از انتشار خبر پخش سریال آقای اشتباه در توییتر ، با استقبال و بازدید بالا مواجه شد و جزو لیست پر بازدیدترین های این شبکه اجتماعی قرار گرفت.

سریال های جدید ترکیه - سریال آقای اشتباه
سریال های جدید ترکیه – سریال آقای اشتباه

سریال sen çal kapımı (تو در را میکوبی) با بازی بازیگران معروف هانده ارچل و کرم بورسین که در حال فیلمبرداری و ضبط است و قرار است بزودی از شبکه fox پخش گردد.

سریال çati kati aşk هم با بازی بازیگر معروف فورکان اندیچ بزودی و در فصل تابستان از شبکه kanal D پخش خواهد شد.

سریال yarim kalan aşklar dairesi با بازی دیلان دنیز چیچک و بوراک دنیز درحال فیلم برداری است و قرار است بزودی از شبکه blue tv ترکیه پخش گردد.

سریال های جدید ترکیه
سریال های جدید ترکیه

سریال گودال (çukur) هم که فصل ۳ ان به تازگی به اتمام رسیده است قرار است از اوایل مهرماه فصل ۴ خود را از شبکه Show tv ترکیه پخش نماید.

در پایان اگر مایل به دریافت مشاوره در خصوص خرید ملک در ترکیه -ثبت رسمی و قانونی ازدواج در ترکیه  – طلاق- اقامت دائم و موقت-ثبت شرکت و مهاجرت-و کسب و کار و سرمایه گذاری هستید می توانید با مرکز خدمات ترکیه TSC سوالات خود را از طریق واتساپ با کارشناسان ما مطرح نمایید و پاسخ لازم را در اسرع وقت دریافت نمایید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا