دسته‌بندی نشدهمقالات

مزایای شهروندی ترکیه

کشور ترکیه طی سال های اخیر پیشرفت اقتصادی چشمگیری داشته است. همین امر موجب ترغیب افراد برای زندگی و اخذ شهروندی ترکیه گشته است. کشور ترکیه به دلیل نزدیکی به ایران می تواند انتخاب بسیار مناسبی برای زندگی باشد. از این رو قصد داریم در خصوص مزایای شهروندی ترکیه توضیحاتی را به اختصار ارائه دهیم.

اخذ شهروندی از طریق خرید ملک

از سپتامبر سال 2018 قانون اخذ شهروندی ترکیه از طریق خرید ملک تغییر یافت. از این تاریخ به بعد فرد با خرید ملک و یا ملک هایی به ارزش 250 هزار دلار امکان ارائه درخواست اخذ شهروندی ترکیه را برای خود و همچنین خانواده خود ( فرزندان زیر 18 سال) دارد.

مزایای شهروندی ترکیه

مزایای داشتن شهروندی ترکیه

با داشتن پاسپورت کشور ترکیه می توان به 72 کشور دنیا بدون نیاز به اخذ ویزا سفر کرد، که همین امر بسیار حائز اهمیت است. حال به برخی از این مزایا اشاره خواهیم داشت:

  • امکان استفاده از تمامی خدمات درمانی بصورت رایگان
  • برخورداری از مزایای بازنشستگی
  • داشتن اجازه ی کار
  • داشتن پاسپورت با اعتبار10 ساله و امکان تمدید آسان آن
  • تحصیل رایگان
  • امکان دریافت آسان ویزای شینگن و کانادا

با این تفاسیر می توان دید که مزایای شهروندی ترکیه بسیار قابل ملاحظه است. حال یکی از راه های اخذ شهروندی ترکیه، خرید ملک در این کشور است. از آن جایی که شهر استانبول مرکز اقتصادی ترکیه قلمداد می شود، می توان برای خرید ملک این شهررا در نظر داشت. فرد با خرید ملک و یا ملک هایی به ارزش 250 هزار دلار می تواند برای دریافت شهروندی ترکیه اقدام نماید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص و آگاهی نسبت به قوانین می توانید با کارشناسان مرکز خدمات ترکیه TSCدر ارتباط باشید، تا به بهترین شکل خرید ملک و اخذ شهروندی خود را به سرانجام برسانید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا